Kontroverzní blonďatá kráska Pamela byla hvězdou seriálu Pobřežní hlídka a jedním ze symbolů 90. let. Vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy Pamely Anderson S láskou Pamela.

Pamela Anderson. Viděli jste o ní dokument na Netflixu. Možná vás velmi překvapilo, jak v něm Pamela působí. Nyní si můžete přečíst její slavnou autobiobrafii, kterou vydala Grada.

„Přiznám se, že jsem nečekala, že mě tolik uchvátí kniha, kterou napsala dívka z Pobřežní hlídky. Nejen já, ale i mnozí další jsme tuto herečku podceňovali. A ona to ví. Pamela Anderson otevřeně mluví o tom, jak její pověst fungovala proti ní (například poté, co se objevilo její neslavně proslulé sexuální video s Tommym Leem, které jí zničilo kariéru) i naopak v její prospěch. Četla jsem hodně autobiografií a memoárů celebrit, ale tahle je naprosto odlišná. Pamela Anderson proplétá poezii a prózu se zamyšleními o rodičovství nebo zneužívání. Přidává spoustu pikantních historek nejen z večírků v sídle Playboye a odhalení pozlátka bohatých i slavných. Možná jsme ji kdysi odepsali, ale po přečtení téhle knihy to rozhodně budeme chtít napravit.“
– Lindsay Powers, Amazon –

Soutěž končí 6. listopadu 2023.
Vyhrajte jeden ze tří výtisků této knihy v naší soutěži.
Ceny do soutěže věnoval nakladatelský dům Grada.

ANOTACE

Blond sexy image Pamely Anderson je jedním ze symbolů devadesátých let. Objevili ji na tribuně kanadského stadionu během fotbalového zápasu a do showbyznysu vletěla jako kometa. Její hvězda rychle stoupala a brzy se ocitla na vrcholu, kde se musela poprat s tlakem médií a všudypřítomných paparazzi.

Pamela Anderson ztratila kontrolu nad vlastním příběhem, média ji nepředstavitelně šikanovala a ona měla strach z toho, jak ji veřejnost vnímá, kým je, a kým naopak není. Snášela to všechno s grácií, útočiště našla ve své lásce k umění a literatuře a stala se z ní oddaná matka a aktivistka.
Pamela se poprvé dělí o svůj skutečný životní příběh: příběh děvčátka z malého města, které se zamotá do vlastních snů.

Nakladatelství Grada, 2023, 440 str., 479 Kč.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Pobřežní hlídka

Výherci: Martina Krajčovičová, Eliška Jeníčková, Jarmila Katucká

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: