Pokud je pro vás ekonomie španělskou vesnicí, ale rádi byste se v ní alespoň trochu vyznali, máte nyní možnost. Lenka Farkačová, držitelka ceny prof. Vencovského pro ekonomy do 35 let, napsala Neučebnici ekonomie, kterou vám nyní nabízíme v naší soutěži.

Kniha Neučebnice ekonomie má podtitul Pro každého na každý den. Vyhrajte jeden ze tří výtisků.

Soutěž končí 26. října 2021.

Ceny do soutěže věnoval nakladatelský dům Grada.

ANOTACE

Každý den v novinách čteme, jak se vyvíjí inflace, jak posiluje či oslabuje koruna, že bitcoin je už na ústupu nebo že jeho cena naopak roste. Přijdou vám takové informace vytržené z širšího kontextu? Chtěli byste textům lépe rozumět? Právě pro vás je tato kniha! Cílem této publikace je přinést vhled do ekonomie běžného dne.

Autorka, držitelka ceny prof. Vencovského pro ekonomy do 35 let, v knize srozumitelně vysvětluje aktuální vývoj ekonomiky v České republice nebo třeba rozhodování o investicích do kryptoměn. Klade také důraz na to, abychom si své názory nevytvářeli na základě pocitů a emocí, ale logických vazeb. Nečekejte žádnou strohou učebnici, tato kniha vám odlehčenou formou konečně přiblíží vše, co jste chtěli dosud vědět o ekonomii.

Vydává Grada, 176 str., 239 Kč.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: odlehčenou formou a srozumitelným jazykem

Výherci: Jitka Abuzaradová, Markéta Čelechovská, Hana Kailová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: