Celostní trénink pro lepší zrak, uvolněné oči a energii těla i duše s online videi ke každému cvičení. To vše nabízí kniha Agnes Blessingové Restart pro oči. Vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy.

Chcete mít trénované a odpočaté oči a nejen lépe vidět, ale také se lépe koncentrovat, mít více energie a lepší pocit ze života? Oční optička s dlouholetou zkušeností, certifikovaná zraková koučka a poradkyně pro výživu a zdraví v jedné osobě nabízí osvědčené metody.

Soutěž končí 4. dubna 2024.

Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství JOTA.

ANOTACE

restart pro oci

Ve zdravém těle zdravý zrak.

Věděli jste, že zdraví vašich očí a váš celkový zdravotní stav jsou úzce propojeny? Že napětí v oblasti šíje a ramenou může být příčinou vašich problémů se zrakem? A že podrážděné oči mohou vést k vážným potížím, jako je migréna, poruchy spánku, únava nebo vyčerpání?

Současný životní styl, pro nějž je typické umělé osvětlení, každodenní používání monitorů a displejů, nedostatek pohybu a dlouhodobý stres, vede k přetěžování některých funkcí lidského zraku, zatímco jiné schopnosti oka jsou oslabovány.

Trénované a odpočaté oči jsou klíčem nejen k lepšímu vidění, ale také k lepší schopnosti koncentrace, k nárůstu energie a k celkově lepšímu pocitu ze života. Restart pro oči nabízí množství osvědčených metod, jak udržet silné a zdravé oči i tělo. Kniha je doplněna fotografiemi a ilustracemi a nabízí vám ta nejúčinnější oční cvičení, dechové a meditační sestavy, relaxační cvičení na záda a zklidňující masáže očního okolí a celého obličeje. 

V knize se dále dozvíte, jak podpořit zdraví očí správnou výživou. Se všemi těmito znalostmi můžete nejen zlepšit svůj zrak a cíleně působit proti očním chorobám, jako je makulární degenerace nebo astigmatismus, ale také enormně zvýšit svou celkovou pohodu.

Jednotlivá cvičení v knize doplňují online videa, ke kterým máte přístup pomocí QR kódu.

Vydává Nakladatelství JOTA, původní název: Neustart für die Augen, překladatel: Eva Osinová, 208 str., 388 Kč.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: ano

Výherci: Barbora Petrtýlová, Jana Volná, Zdena Pálková

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: