Kniha norské psycholožky Sissel Gran nabízí 15 kapitol plných úvahových, návodných, i prožitých situací ze života klientů i terapeutky. Nabízí návody, jak se se stárnutím konstruktivně vyrovnat. Vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy Uvnitř jsme stále mladí.

Sissel Gran je známá norská psycholožka a terapeutka a autorka mnoha úspěšných knih. Pravidelně přispívá sloupky do norského tisku a vystupuje v médiích.

Soutěž končí 7. listopadu 2022.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Portál.

ANOTACE

Co udělat, když ve výkladní skříni uvidíme odraz svého dávno zemřelého rodiče a po chvíli pochopíme, že to jsme my sami?
Kniha se s velkou laskavostí, humorem a nadhledem vypořádává se situacemi, které přináší stárnutí. Může to být například šok, jenž utrpíme při náhlém zjištění, kolik nám je, různé známky stárnutí, strach z „neviditelnosti“, stavy zuřivosti a protesty spojené s omezením tělesných sil, erotické touhy, ageismus, stud za nemoci, hierarchie stárnutí, stereotypizace, ztráta „životního svědka“, protijed na stařecký pesimismus a další. Patnáct kapitol, částečně úvahových, částečně návodných, částečně proložených situacemi ze života klientů i terapeutky, se zaměřuje na překvapivost stárnutí a nabízí různé návody, jak se s touto situací konstruktivně vyrovnat.

Vydává Portál, 320 str., 499 Kč.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: s velkou laskavostí, humorem a nadhledem

Výherci: Vendula Žáková, Lucie Jeřábková, Alois Semelka

Pošlete článek dál: