Vinylové podlahy jsou krásné, snadno se instalují a zahrnují i některá další pozitiva. WINFLEX® přitom představuje to nejlepší z vinylových podlah. Které benefity nabízí?

WINFLEX® je vinylová podlaha, pro jejíž výběr hovoří důležité hledisko, kterým je trvanlivost. Její další významnou výhodou je velká odolnost. Když se k tomu přidá krásná vizuální podoba, při které vyniká nejen atraktivností, ale i formou a texturou, je skutečně o čem uvažovat.

​Reálný vzhled

Dřevěné dekory vypadají velmi reálně. To je docíleno technologickým provedením a kombinací napodobení textury dřeva a také povrchovou ochranou. Zaoblené hrany desek přispívají k přirozenému vzhledu podlahy a vytvářejí elegantní celek. Na výběr jsou takzvané luxusní vinylové dlaždice (LVT) a SPC vinyl s korkovou nebo XPS podložkou a extrémně odolné jádro. Z SPC vinylů patří do nabídky velmi kvalitní rigid vinyly, považované za favority moderních interiérů.

​Kvalitní provedení

Povrch desky je chráněn polyuretanovým (PU) povlakem, což zabraňuje nečistotám a poškrábání.

SPC vinyl má v sobě korkovou nebo XPS podložku, a protože je doplněn o extrémně odolné jádro, nabízí velmi kvalitní výsledek. Rozměrová stabilita je nižší než 0,25 % a je umožněna díky vrstvě skelných vláken.

​Univerzální využití

WINFLEX® desky neabsorbují vodu, proto se hodí položit do prostor, jako je kuchyně, koupelna, prádelna. Tato schopnost je umožněna díky struktuře.

​Snadná pokládka

Nejen kvalitní provedení, ale také způsob pokládky má vliv na to, jestli si právě tento typ podlahové krytiny zvolíte pro vaši podlahu. V případě WINFLEX® se skutečně jedná o snadnou pokládku, díky click systému fungujícímu na pouhé zaklapnutí.

​Ekologie

V dnešní době představuje významné hledisko výběru také ekologický faktor. Desky WINFLEX® jsou vyráběny s ohledem na tyto trendy. Nenajdete v nich ftaláty, což ocení nejen rodiny s dětmi. Desky ale také prošly anti-bakteriálním testováním.

​Údržba

Důležitým faktorem pro výběr těchto desek je také snadná údržba, umožněná hlavně díky PU ochranné vrstvě.

Krása a trvanlivost výrobku, doplněné o jednoduchou montáž, představují výbornou kombinaci. Pokud máte další dotazy k pokládce vinylových podlah WINFLEX®, neváhejte nás kontaktovat.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: