Praha láká na historii, kulturu a nepřeberně příležitostí. Je centrem nejlepších pracovních možností, ale také kvalitního vzdělání. Stačí jen najít dobré místo k bydlení, což není vůbec těžké, když se na realitním trhu objevila nabídka společnosti Metrostav Development, která spustila prodej bytů v rámci rezidenčního projektu Nad skálou Barrandov. Sen o životě v Praze se může začít plnit, ceny nových nemovitostí nestoupají, naopak klesají hypoteční sazby. Stačí si tedy vybrat svůj byt z katalogu, který zahrnuje dispoziční řešení od 1+kk po 4+kk. Proč koupit byt právě zde a jaké výhody má lokalita oproti jiným?

styl zivota.cz nadskalou uvodni

Moderna s nádhernými výhledy na Prahu

Barrandov je známý mezi filmaři, ale jižní část páté městské části se už delší dobu dostává do hledáčku zájemců o klidné bydlení. Není divu, oblast na skále poskytuje krásné výhledy na město, k tomu je nedaleko rozsáhlý park a les vybízející k pohybu na čerstvém vzduchu. Ideální místo pro bydlení na Praze 5 má ještě další benefity v podobě perfektní dostupnosti městskou veřejnou dopravou, což usnadňuje život rodinám s dětmi i seniorům, kteří nevlastní nebo nepotřebují ke svému životu automobil. Všichni ostatní si mohou dokoupit k bytu garážové stání.

Prestižní adresa se zelení v zádech

Kdo by nechtěl žít na Barrandově? Tato část Prahy má své nezaměnitelné kouzlo, renomé oblasti zvyšuje zapsání starého Barrandova s barrandovskými terasami a filmovými ateliéry Barrandov do městské památkové zóny. Lokalita je unikátní také okolní přírodou, nedaleko vznikajících bytových domů se nachází rozsáhlý park a háj sahající až k Chuchli. V těsné blízkosti jsou pak Prokopské a Dalejské údolí, kde je možné relaxovat po práci. O tom si lidé, kteří bydlí v satelitech ve středních Čechách, mohou nechat jen zdát, protože dojíždění zabere každodenně dlouhé hodiny.

styl zivota.cz nadskalou 01

V pohodlí velkoměsta

Praha je místem šancí, proto je dobré jich využít naplno, k tomu disponuje veškerou sociální a občanskou vybaveností, o které si mohou nechat na venkově jen zdát. Na Barrandově se nachází školky i školy, zdravotnická zařízení, pošta, banka a obchody k běžným nákupům. Do centra města je to jen několik zastávek městskou dopravou. Za zábavou nebo za sportem je tak možné vyrazit úplně každý den, ale byty Nad skálou Barrandov poskytují tolik pohodlí, že je také možné zůstat doma a užít si chvilku volna na balkoně nebo na terase se sklenkou vína v ruce při pohledu na rozsvícené velkoměsto.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: