Na pražském Proseku vyrostly dva nové domy s více než 100 byty. Rychle ubývají, tak nepropásněte svou šanci a pořiďte si bydlení v klidné lokalitě a snadnou dostupností do centra.

Představte si, že si ranní kávu vypijete na své rozlehlé terase s výhledem na Prahu. Můžete si to dovolit, protože na metro to máte zhruba 5 minut a v centru jste za čtvrt hodiny. Po návratu z práce si jdete zahrát tenis a zajdete na večeři do restaurace s úžasnou letní zahrádkou. Číšník vás pozdraví jako starého známého – díky tomu, že bydlíte téměř za rohem, tu jste totiž každou chvíli.

Přesně tak může vypadat váš život v jednom ze 102 nových bytů v deváté etapě projektu Prosek Park.

01(1)

V nabídce jsou 1+kk i luxusní velké byty

Dva nové pětipodlažní domy v atraktivní lokalitě Prahy 9 nabízí 45 a 57 bytů o dispozicích 1+kk (35 m2) až 4+kk (až 118 m2). Domy jsou součástí deváté etapy, která v jižní části navazuje na I. a v severní na VI. etapu. Nehrozí tedy, že byste se stěhovali na “zelenou louku”.

Skutečný poklad se nachází v nejvyšších patrech domů. Najdete tu velké byty s rozlehlými terasami a výhledem na Prahu. Balkony, lodžie nebo terasy jsou ostatně součástí všech bytů stejně jako parkovací místo v podzemních garážích. Každý z bytů navíc nabízí možnost variabilního řešení prostoru.

02(2)

Ideální bydlení pro rodiny i samotáře

Jako u všech projektů FINEP, je i v případě Prosek Parku v místě veškerá občanská vybavenost. Byty navíc leží zhruba minutu chůze od zastávky autobusu a 3 minuty od stanice metra Střížkov. Pokud by vám tedy nestačilo sportovní a kulturní vyžití v blízkém okolí, můžete se pohodlně vypravit za zábavou do centra.

Bydlení v Prosek Parku je tak vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro mladé páry a singles, kteří pracují v centru. Díky bezbariérovým vstupům a moderním výtahům jsou navíc byty dostupné i zájemcům s handicapem.

 

 

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: