Přijela do Paříže, aby začala znovu. Za minulost ale musí zaplatit. Nakladatelství Metafora právě vydalo volné pokračování románu Dívka na útěku a my vám tři výtisky nabízíme v naší nové soutěži.

„Napínavý příběh plný zvratů, intrik, dramat a přesvědčivých postav, které vás uchvátí od začátku do konce.“

Hello!

Soutěž končí 10. listopadu 2020.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora / Nakladatelský dům Grada.

ANOTACE

Paříž, 1928. Po útěku z Londýna do kontinentální Evropy si Vita Caseyová zařídila nový život: nechce k sobě přitahovat pozornost, a tak pracuje jako garderobiérka v kabaretu, kde s frivolním tanečním souborem vystupuje její přítelkyně Nancy.

Společně objevují vzrušující svět divokých večírků, jazzu a drog. Navzdory zábavnému, požitkářskému životnímu stylu však Vita touží po řádné profesionální dráze a návratu ke svému snu navrhovat spodní prádlo. Když se jí naskytne příležitost pracovat pro proslulou návrhářku Jenny Sacerdoteovou, Vita po ní bez rozmyslu skočí a setkává se se zcela jinou sortou pařížské společnosti… a zanedlouho na tom nejpřekvapivějším místě vykvete romantický vztah.

Nancy, ponechaná sama sobě, však upadá do drogové závislosti a Vita musí svou kamarádku zachránit. Může ale opravdu věřit všem, kteří jí nabízejí pomoc? Vždyť doma v Anglii stále žijí lidé, kteří si přejí její krach, a chtějí, aby zaplatila za minulost, před níž utekla. A nezdráhají se ji pronásledovat i za do města světel. Cizinka v Paříži je druhý díl historické trilogie, volně navazující na román Dívka na útěku (Metafora 2020).

Vydal Nakladatelský dům Grada pod značkou Metafora.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: z Londýna

Výherci: Pavel Venera, Kateřina Silber, Jan Ritter

Pošlete článek dál: