Pokud vás zajímá zdravý životní styl, určitě jste minimálně přemýšleli o tom, jak nahradit pšeničnou mouku. Nová kniha Williama Davise Život bez pšenice: 30minutová kuchařka vám v tom bude skvělým pomocníkem. Spolu s ní si budete moci vyzkoušet jiný způsob vaření, ve kterém bude pšeničná mouka chybět.

Spolu s Nakladatelstvím JOTA jsme pro vás připravili soutěž a můžete vyhrát jeden ze tří výtisků této knihy.

Soutěžit můžete do 23. dubna 2015.

Anotace:

zivot-bez-psenice-30minutova-kucharkaKdyž William Davis vydal knihu Život bez pšenice, strhla se doslova bouře. Miliony lidí změnily své stravovací návyky a začaly žít zdravěji. A zároveň s proměnou jídelníčku narazili na problém – jak vařit bez pšenice chutně, rychle a efektivně?

Dvě stovky ověřených receptů a obsáhlý úvod, který do problematiky stravování se bez pšenice i pšeničných produktů zasvětí i ty, kteří předchozí knihu nečetli, jsou soustředěny do útlé kuchařky, která ale čtenářům poskytne přehlednou formou všechny informace potřebné k tomu, aby přestali tápat, a navede je na cestu, jejímž cílem je šťastnější život, pevnější zdraví a v neposlední řadě i štíhlejší tělo.

Kniha ukáže čtenářům, jaké ingredience je možné kombinovat, jak bez pšenice například i péct a vytvořit si takový jídelníček, který bude nejen zdravý, ale i výživný a chutný pro celou rodinu.

Rychlé a jednoduché recepty, které prakticky doplňují revoluční Život bez pšenice. Pro všechny, kteří se rozhodli pro zdravý a plnohodnotný život!
Vydalo Nakladatelství JOTA, pevná vazba, 320 + 32 str., 328 Kč

Ukázka z knihy

Soutěžní formulář.

Nápovědu hledejte na http://www.jota.cz.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek.

SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA.

Správná odpověď: preventivní kardiolog
Výherci: Jana Švehlová, Renata Dorňáková, Jaroslava Hamáčková

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: